Постійно плутаюся в пунктах меню Література та Контент та їхніх підпунктах. Для чого вони потрібні?

ВІДПОВІДЬ: В пункті Література є 3 підпункти меню:

1. Газета - тут ви можете завантижити та переглянути всі випуски нашої газети "Костоправ"

2. Книги - в цьому розділі ви можете переглянути перелік літератури, яку ми надаємо нашим членам АКУ

3. Завантажити книги - в цьому розділі Ви зможете переглянути\завантажити собі будь-яку книгу, методичку чи посібник, яка представлена в пункті меню КНИГИ. Доступ до цієї сторінки є тільки для активних членів АКУ, які мають акаунт на нашому сайті.

В пункті меню Контент є також є 3 підпункти меню: 

1. Відео - містить навчальні відео матеріали, доступ до яких може отримати кожен, хто зробить благодійний внесок та зареєструється на нашому сайті.

2. Вебінари - сторінка містить навчальні вебінари для лікарів. Доступ до них може отримати кожен, хто зробить благодійний внесок та зареєструється на нашому сайті.

3. Відео для членів АКУ - поєднує в собі 2 попередніх пункти меню, де члени АКУ можуть безкоштовно переглядати всі вище описані матеріали. Доступ до цієї сторінки є тільки для активних членів АКУ, які мають акаунт на нашому сайті.

 

Не виходить зареєструватися на сайті, а саме: не можу зареєструватися на семірнар \ вебінар \ консультацію в розділі "Заходи", не можу зареєструватися як член АКУ, не виходить створити обліковий запис, не приходять дані про реєстрацію, не можу змінити пароль, не виходить що то завантажити з сайту ... куди звертатися?

ВІДПОВІДЬ: з усіх технічних питань по роботі сайту звертатися до адміністратора по сайту Букач Сергію по тел .: +380993397136 (Viber, WhatsApp)

 

Я зареєструвався в асоціації, але у мене немає облікового запису на сайті, як бути?

ВІДПОВІДЬ: Якщо Ви реєструвалися на семінарі або якому іншому заході, проведеному асоціацією, можливо безпосередньо у секретаря, а на сайті реєстрацію не проводили, адміністратору сайту могли не повідомити хто і коли зареєструвався в АКУ, тому Ваш обліковий запис і не була створена на сайті. Щоб вирішити це питання звертайтеся до адміністратора щодо сайту Букач Сергію по тел .: +380993397136 (Viber, WhatsApp), а краще надсилайте на емейл: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. лист з темою: Реєстрація облікового запису на сайті АКУ. У повідомленні ласка вказуйте своє ПІБ, професію, адреса, моб. телефон, вкажіть дату реєстрації в Асоціації і на основі цих даних адміністратор створить Вам обліковий запис з усіма необхідними правами і доступом до інформації і вишле дані (логін, пароль) на Ваш емейл.

 

Де зняти житло на час семінару в Україні?

ВІДПОВІДЬ: місто Гола Пристань (в 10 км. Від МРЦ "АТЛАНТ")

Сайт: http://gopri.com.ua

Готелі:

Садиба «Чайка» http://www.chayka.kherson.ua/ua/mnogodnevnui_tur

Голопристанські Мазанки http://www.mazanki.ks.ua

Каліба http://koliba.ks.ua/contact Олешки (кримська траса) в 20 км.

 

Приватний сектор:

1) Людмила - Кімнати 0509527369

2) Кімнати зі зручностями по добово тел. 0663822951, 0662337748

3) Міні-готель зі зручностями. Луца Дмитро Дмитрович 0502634454, 0967258418, 0936234264

4) Тетяна +380953637383

5) 1-кімнатна Квартира. Даша +380950415676

Санаторій "Гопри" і ін.

 

ЧОРНЕ, АЗОВСЬКЕ МОРЯ (45-75-120 км):
* Залізний порт
* Лазурне
* Скадовськ
* Приморське
* Хорли
* Генічеськ
* Арабатська

 

А безпечно платити через сайт ?? мою карту ощадбанку блокує через "мошеніческая операція" (громадяни РФ)?

ВІДПОВІДЬ: безпека банк Тінькофф і інші банки РФ проводять платежі в Україні без проблем. Сбербанк запитує підтвердження платежу у відправника (власника карти сбербанк), якщо Ви не виконаєте умови ідентифікації вашого банку, платіж заблакіруют. Якщо Ви будите повторювати платіж неодноразово (2-3 рази) протягом доби не доводячи процес до кінця - сбербанк заблокує картку на кілька робочих днів через мошеніческой операції !!!

 

Я хочу відвідувати тільки ті теми і семінари які мені цікаві! як бути з регістріраціей в члени асоціації?

ВІДПОВІДЬ: в такому разі кожен бажаючий може посещасть будь семінари заявлені в графіку (меню ЗАХОДИ) як ГІСТЬ. Для цього НЕ потрібно реєструватися в члени асоціації та оплачувати ежігодний членський внесок. Досить заповнити онлайн-заявку реєстрацію на цікавий для семінар https://aku.org.ua/index.php/zahody і внести благодійний внесок (10000 грн) на розрахунковий рахунок асоціації (призначення платежу: БЛАГОДІЙНИЙ ВНЕСОК, ПІБ платника).

 

Я хочу сплатити готівкою по приїзду, так можна ??

ВІДПОВІДЬ: НІ!

Реєстрація на кожен семінар откривется за 2-3 місяці до початку. Реєстрація на будь-який семінар закривається за 3-7 днів до початку (залежить від міста проведення). Для того що б вам було комфортно на лекціях і практиці необхідно вирішити всі оганізаціонно питання ... підготувати членські квитки, сертифікати, столи для практики та ін.

Оплату можна внести будь-яким зручним для Вас способом (liqPay, карти приватбанк, сбербанк, міжнародні грошові перекази Western Union і ін. Https://aku.org.ua/index.php/kontakty). Цінуйте Своє і Наш час - реєструйтеся на семінари ВЧАСНО!

Навіщо вступати в асоціацію? Чи можу я отримати накладну / акт оплачуючи за захід? Ви навчаєте костоправство?

ВІДПОВІДЬ: Асоціація це юридична особа, діяльність якої спрямована на реалізацію її ЦІЛІ і ЗАВДАНЬ (Статут https://aku.org.ua/index.php/statut). Ми НЕ займаємось комерційним навчанням, не потрібно нас порівнювати зі школою реабілітолог та інші - МИ ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ !!! https://aku.org.ua/index.php/vstup