Важливо! Для полегшення інформування членів аку та учасників семінарів про проведення нових заходів, про зміни у графіку просимо Вас надісилати інформацію про себе(ПІБ, країна та місто проживання, професія, емейл, телефон, освіта) на емейл: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Ми створюємо електронну базу даних всіх членів АКУ, та учасників семінарів, завдяки якій зможемо оперативно повідомляти Вас про зміни в планах семінарів, де коли будуть проходити семінари та ін.

Також по всім питанням по роботі з сайтом, технічним проблемам, реєстрації членів асоціації, оплати внесків та ін. просимо звертатися до адміністратора сайту Букача Сергія за тел.: +38 (099) 3397136, по емейлу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  чи в соц. мережах: https://www.facebook.com/Bukach.Sergey  та https://vk.com/bukach.

 

Перед реєстрацією на сайті рекомендуємо ознайомитись з відео уроком по реєстрації та оплаті внесків.

Також просимо з початку сплатити членський внесок а тільки потім реєструватися.

Важливо! Якщо Ви вже зареєстровані в Асоціації Костоправів України і Вам треба поновити членство, сплатити членський внесок на 1 рік, то Ви можете це зробити без реєстрації, натиснувши на цю кнопку.

vznos

Що дає членство в ГО «Асоціація Костоправів України»

1. Безкоштовна участь у вебінарах

2. Позачергова запис на всі заходи асоціації

3. Безкоштовна підписка на газету «Костоправ»

4. Для практикуючих членів АКУ інформація про Вас і Ваші послуги буде розміщена на наших ресурсах (в газеті «Костоправ», сайт АКУ, групи в соц.сетях (вКонтакте і FaceBook, а також на офіційному YouTube каналі https://www.youtube.com/c/AssociationofChiropractorsUkraine)

5. Доступ до материлів асоціації на каналі YouTube (записи семінарів та навчальних відео) і сайті (книги, статті, платні дессіртаціі)

6. Активні члени асоціації отримають роботу в нашому реабілітаційному центрі

7. Захист інтересів членів АКУ при конфліктних ситуаціях

8. Просвітницька діяльність з юридичних питаннь

9. Об'єднання майстрів для спільної роботи, реалізації проектів та розробки винаходів

10. Наша ГО допомагає фахівцям в розробок ноу-хау, а також в організації свого бізнесу

11. При реєстрації в АКУ ви отримуєте: членський квиток, реєстраційний журнал пацієнтів, футболка з логотипом асоціації, доступ до навчальної літератури, участь у проведенні заходів асоціації

12. 

  Якщо Ви бажаєте вступити в АКУ, то Вам треба завантажити наступні документи, заповнити і надіслати секретарю поштою.

Згода на обробку персональних даних укр (додаток 2)

Згода на обробку персональних даних рус (додаток 2)

Анкета члена АКУ укр (додаток 3)
Анкета члена АКУ рус (додаток 3)

 

ВИТЯГ з
ПОЛОЖЕННЯ
про окремі питання членства і сплату внесків членами
громадської організації «Асоціація костоправів України»

ЗАТВЕРДЖЕНО

Протокол Загальних зборів членів

громадської  організації

«Асоціація костоправів України»

від 26.04.2017 № 5

  1. Види і розмір внесків

2.1.  Внески є одним з основних джерел забезпечення виконання Організацією основної мети і реалізації конкретних напрямків її статутної діяльності.

.......

2.3. Для набуття членства в Організації особи, які бажають стати членами Організації,  сплачують вступний внесок і членський внесок за перший рік членства в Організації, а також у подальшому сплачують членські внески у порядку, визначеному цим Положенням.

2.4. Вступний внесок – грошова сума, що сплачується особою, яка бажає стати членом Організації, одночасно з поданням необхідних для набуття членства документів.

2.5. Членським внеском є грошова сума, майновий внесок, роботи або послуги, що підлягають вартісній оцінці, які сплачуються (передаються, надаються) на користь Організації щорічно, у порядку та розмірах, визначених цим Положенням.

2.6. Розмір вступного внеску становить 500 (п’ятсот) гривень 00 коп.

2.7. Членський внесок встановлюється у розмірі 1500 (одна тисяча п’ятсот) гривень 00 коп. на рік.

2.8. Сплата внесків є статутним обов’язком членів Організації і здійснюється кожним членом персонально.

2.9. За рішенням Правління Організації члену Організації може бути присвоєно звання «Почесний член», з визначенням окремого порядку сплати ним внесків або звільненням його від сплати внесків. Позбавлення звання «Почесний член» здійснюється за рішенням Правління Організації.

2.10.  Члени мають право передавати Організації у будь-який звітний період та у будь-якому розмірі благодійні внески (понад встановлену суму внесків) на реалізацію статутної мети та завдань Організації і робити добровільні цільові внески на виконання  проектів та програм у рамках статутної діяльності Організації.

  1. Набуття членства

3.1. Особи, які виявили бажання стати членами Організації, після ознайомлення зі Статутом Організації, подають на розгляд Правління Організації наступні документи:

3.1.1. заява (додаток 1);

3.1.2. згода на обробку персональних даних (додаток 2);

3.1.3. заповнена анкета (додаток 3);

3.1.4. копія паспорта громадянина України (1-4 сторінки та сторінка із зазначенням останнього місця реєстрації проживання), електронного безконтактного носія, або іншого документа, що посвідчує особу та відповідно до законодавства України може бути використаним на території України для укладення правочинів;

3.1.5. копія реєстраційного номера облікової картки платника податків України (або ідентифікаційного номера згідно з Державним реєстром фізичних осіб - платників податків та інших обов’язкових платежів), чи відповідної сторінки паспорта  громадянина України, в якому проставлено відмітку про відмову від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків України;

3.1.6. автобіографія (з акцентом на досягнення у сфері оздоровлення (медична діяльність, народна медицина, цілительство, оздоровчі практики, тощо), де /від кого отримали знання, де навчалися, підвищували кваліфікацію, тривалість практики (у тому числі за трудовим договором або як суб'єкта підприємницької діяльності), чи є/були у родині відповідні фахівці; а також із зазначенням інформації про зріст, 
вагу, об’єм талії, життєву позицію та прагнення);

3.1.7. кольорове фото розміром 3 х 4 см без куточка -  2 шт.;

3.1.8. документи, що підтверджують сплату вступного внеску і членського внеску за перший рік членства в Організації.

3.2. У разі наявності у заявника бажання бути корисним членам Організації та Організації вцілому при здійсненні її статутної діяльності, заявником може бути надано інші документи про свою діяльність (наприклад, копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, тощо у сфері оздоровлення або у суміжних галузях; копії документів, що підтверджують наявність позитивних результатів у практичній діяльності, ефективність запроваджених методик, тощо; копії документів щодо здійснення трудової діяльності, державної реєстрації фізичної особи підприємцем, створення юридичної особи відповідного профілю тощо; інформацію для розміщення на інтернет-ресурсах (короткий опис практики, досвід, методи, контактна інформація: телефон, електронна пошта, веб-сайт, сторінки у соціальних мережах), тощо).

3.3. Копії документів (кожну сторінку) має бути засвідчено наступним чином: Згідно з оригіналом,  особистий  підпис особи,  яка  засвідчує  копію,  її  ініціали  (ініціал імені) та прізвище, дата засвідчення копії.

3.4. Документи може бути попередньо надіслано Організації у сканованому вигляді, з подальшим наданням у двотижневий строк їх оригіналів/засвідчених належним чином копій.

3.5. Відповідно до Статуту рішення про прийняття у члени Організації приймається Правлінням Організації протягом місяця з дня подання особою документів.

3.6. У разі прийняття Правлінням рішення про відмову у прийнятті особи в члени Організації, сплачені вступний внесок і членський внесок за перший рік членства в Організації повертаються у повному обсязі на рахунок платника протягом п’яти банківських днів з дня наступного за днем прийняття зазначеного рішення.

3.7. Статус члена Організації підтверджується членським білетом встановленого зразка. Виготовлення, вручення та анулювання членських білетів забезпечується Правлінням Організації.

......

  1. Порядок сплати внесків

4.1. Сплата внесків здійснюється за наступними реквізитами:

Одержувач: ГО «Асоціація костоправів України»

Код за ЄДРПОУ 40571296

п/р 26006052205667

у ПАТ КБ «ПриватБанк»

МФО 352479

Призначення платежу:

вступний внесок від _______________________; або

                                   (прізвище, ім’я, по батькові повністю)

членський внесок від _______________________ за ____ рік; або

                                    (прізвище, ім’я, по батькові повністю)

                                                                                                      

благодійний внесок від _______________________; або

                                      (прізвище, ім’я, по батькові повністю)

добровільний внесок від _______________________ на ___________________.

                                          (прізвище, ім’я, по батькові повністю)

...........

4.8. У разі несплати внесків членом Організації протягом календарного року, на розгляд Правління Організації може бути винесено рішення про його виключення з членів Організації.

...........

Якщо Ви вперше на сайті и хочете стати новим членом АКУ, то будь даска пройдіть на сторінку реєстрації:
vznos2Всі документи підготовлені в форматі «PDF». Програми для перегляду та друку PDF-файлів: