Скріншот, підтверджуючий оплату членства АКУ, або звіт про успішну сплату, який прийде на Ваш емейл (після успішної оплати система оплати просить ввести емейл, на який прийде підтвердження оплати) фото, заповнені документи, анкети, скан копію дипломів надсилайте на емейл Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

 

Ви також можете надіслати гроші на рахунок АКУ

Одержувач: 

Громадська організація  

"Асоціація костоправів України"

Код за ЄДРПОУ: 40571296 

p/р №26006052205667

Банк: ПАТ КБ"ПриватБанк"

МФО: 352479

Або на картку Приват Банка: 5168742327661009

Вартість членства в АКУ становить 17000 грн.

 

Правила користуванні сайтом:

Сайт і Вміст, що входить до складу Сайту, належить і управляється Адміністрацією сайту.

Зміст Сайту не може бути скопійовано, опубліковано, відтворено, передано або поширене будь-яким способом, а також розміщено в глобальній мережі «Інтернет» без попередньої письмової згоди Адміністрації сайту.

Зміст Сайту захищений авторським правом, законодавством про товарні знаки, а також іншими правами, пов'язаними з інтелектуальною власністю, і законодавством про недобросовісну конкуренцію.

Придбання Товару, пропонованого на Сайті, може зажадати створення облікового запису Користувача.

Користувач несе персональну відповідальність за збереження конфіденційності інформації облікового запису, включаючи пароль, а також за всю без винятку діяльність, яка ведеться від імені Користувача облікового запису.

Користувач повинен негайно повідомити Адміністрацію сайту про несанкціоноване використання його облікового запису або пароля або будь-якому іншому порушенні системи безпеки.

Адміністрація сайту має право в односторонньому порядку анулювати акаунт Користувача, якщо вона не використовувалася більше кількість місяців календарних місяців поспіль без подовження членства в АКУ.

Ця Угода поширює свою дії на всі додаткові положення та умови про покупку Товару і надання послуг, що надаються на Сайті.

Інформація, яка розміщується на Сайті не повинна тлумачитися як зміна цієї Угоди.